Historie podRóżne

#26 Historie (pod)Różne – Co się zmieniło przez ostatnie 3 miesiące!

Już 3 miesiące minęło od momentu kiedy ruszył nasz blog firmowy. Razem z Bartkiem i Izą „objechaliśmy” prawie całą Europę! Mieliśmy niesamowitych gości, którzy opowiadali nam o swojej pasji do podróży! Nasi rezydenci oraz piloci zdradzili tajemnice swoich kierunków. Natomiast konkurs „Historie (pod)różne” był świetną okazją do zapoznania się z zabawnymi wspomnieniami naszych turystów. Konkurencja była ogromna. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim!

Wtedy jeszcze mało kto myślał o sezonie. Wakacyjne plany wydawały się być tak odległe, a pogoda jeszcze bardziej zimowa niż wiosenna. Zanim się obejrzeliśmy przekroczyliśmy magiczną granice, którą wyznacza majówka i sezon letni stał się czymś co już za chwilę wystartuje.

Warto posłuchać ponownie naszych podcastów. Dla niezdecydowanych powinny stanowić inspirację! Osoby, które już wybrały na pewno będą mogły przygotować się do wyjazdu m.in. ucząc się kilku podstawowych zwrotów czy wybierając wycieczki fakultatywne. Poznajemy też w ten sposób naszych rezydentów, którzy byli naszymi gośćmi specjalnymi.

Dodatkowo można posłuchać o atrakcjach, które czekają na obozowiczów! Oraz o tym co nasi prowadzący robią „po godzinach”. Bartosz udziela wywiadów, a Iza tłumaczy wywiady na Bałkanach współpracując z…. proszę przekonać się samemu 🙂